Milé klientky, milí klienti,

ode dneška se můžete přihlašovat do nového rezervačního systému. Informace o přihlašování obdržíte na váš registrační e-mail. Pokud byste měli problém, kontaktujte nás mailem, či telefonicky. Rádi pomůžeme. Současně naše webová stránka prochází celkovou přestavbou. Bohužel se tedy do rezervačního systému nelze aktuálně dostat přes záložku Rozvrh, jak jste byli zvyklí.
Použijte prosím odkaz, který obdržíte v mailu, nebo zde: https://heatvanilka.isportsystem.cz/
Nyní si můžete rezervovat lekce na celé léto. Od 1. června začíná prodej zvýhodněných letních permanentek.
Moc se na vás těšíme.
H.E.A.T Vanilka

Co si sebou mám vzít?

Jak bude lekce probíhat? 

 1. Po příchodu si najdete pás na takovém místě, kde se vám nejvíce líbí, do držátka na láhev si umístíte pití a přes madlo hodíte ručník. Instruktor se vždy zeptá, zda je na hodině někdo nový, aby věděl, komu má více pomoci. Můžete instruktora požádat ještě před začátkem lekce o seznámení s ovládáním pásu.
 2. Na začátku lekce instruktor všem vysvětlí nastavení pásu, které je velice jednoduché a po prvním nastavení již zcela intuitivní. Zde máte možnost přečíst si „návod“:
  • sklon 0° – pás má nulový sklon a je potřeba relativně hodně síly „ho rozejít“ (je až na zemi) 
  • základní nastavení pásu – pozice, kdy máte příjemný pocit z rychlosti pásu, když se držíte, i když uvolníte ruce. Nejdůležitější nastavení, které představuje sklon přibližně kolem 15 cm (v závislosti na tělesné hmotnosti)
  • kopec – pás je ve vyšším sklonu. Pomocí kolečka si regulujete zátěž tak, aby pás nebyl moc rychlý ani pomalý. Toto nastavení se používá při silovějších technikách. 

Jednoduše řečeno – čím je pás ve vyšším sklonu, tím jede rychleji (díky gravitaci), čím je pás v nižším sklonu, tím jede pomaleji.

Ideální  nastavení = základní nastavení. Jak ho dosáhneme?

 1. Chytnete se madel a rozejdete pás. 
 2. Levou rukou se chytnete madla na středu pásu (jen abyste měli stabilitu) a pravou rukou otočíte kolečkem několikrát doprava. Nyní již jen držíte tlačítko se šipkou nahoru a pás jede nahoru.
 3. Necháte ho vyjet cca 20 cm nad zem a uvolníte tlačítko se šipkou nahoru. Uvolníte i prostřední tlačítko a zkusíte několik krůčků na páse.
 4. Pás vám jde příjemně a cítíte, že vás nebrzdí ani nezrychluje. Dosáhli jste základního nastavení a nic dalšího neděláte.
 5. Pás vám zrychluje pod nohama. Vyjeli jste moc vysoko. Pás lehkým poklepáním na tlačítko se šipkou dolu snížíte.
 6. Pás zpomaluje. Jste stále pořád nízko. Zopakujte postup pro zvednutí pásu.
 7. Instruktor vám radí, jaké techniky volit, ale vždy vám nechává volnost v tom, jakou cestu lekcí si zvolíte. H.E.A.T. PROGRAM® je čistě o vašem pocitu a pokud chcete odpočívat, tak jednoduše odpočíváte v pomalé chůzi. Naopak, pokud chcete jít rychle, můžete. Instruktoři jsou vyškolení tak, aby vám dokázali nabídnout a „ušít“ lekci přesně podle vašich potřeb.
 8. Každá lekce se skládá ze 4 fází. Zahřátí, hlavní část, zklidnění a protažení.
 9. Po skončení lekce se neváhejte instruktora zeptat na vše, co Vás zajímá.

Jakou lekci si na začátek zvolit?

H.E.A.T. PROGRAM® je specifický tím, že si lekci nemusíte volit dle obtížnosti. Zvolte jakoukoliv a kdykoliv. Pokud má však centrum v názvu lekce „pro náročné“ nebo „pokročilí“, tak zvolte raději jinou lekci. Nemá význam začínat od toho nejtěžšího.

Nebudu se mezi těmi „zkušenými“ cítit jako amatér?

Jednoznačně nebudete. H.E.A.T. PROGRAM® je velice jednoduchý na pochopení a jedna ze základních myšlenek je ta, že každý jde podle svých možností. Jdete si tedy svou cestu a ostatní také tu svou.

Nebude mě  po lekci všechno bolet?

H.E.A.T. PROGRAM® lekci si jednoduše vytváříte sami a instruktor vám pomáhá ke správné technice chůze a ke správnému dýchání. Pokud se sami rozhodnete, že se chcete „zničit“, tak můžete. Podstatou ale je, že jdete tak, abyste se cítili dobře.

Po lekci 

 

Co to je H.E.A.T. | První­ lekce | Typy lekcí | Rozvrh | Cení­k | Instruktoři | Fotogalerie | Kontakt | Výživa | GDPR | VOP, provozní řád


Kde nás najdete?
Fit centrum H.E.A.T. Vanilka
Petra Kříčky3184/17b
Moravská Ostrava
Copyright 2011 - 2020 | © Web by SEO agentura PNM International s.r.o.